Concello de Verín

  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Home Deportes Pavillón de Deportes Resultados da 3ª da Carreira-Andaina de Monte 'Pozo do Demo'
Resultados da 3ª da Carreira-Andaina de Monte 'Pozo do Demo' PDF Imprimir Correo-e
Luns, 08 Abril 2013 10:03

O pasado 24 de marzo tivo lugar a terceira edición da Carreira-Andaina de Monte 'Pozo do Demo', organizada polo Concello de Verín e a Asociación de Sendeirismo Ruta das Augas. Devandita iniciativa estivo divida en tres probas: andaina, carreiras escolares (para menores nacidos entre 1998 e 2005) e unha carreira de montaña.Os resultados das probas foron os seguintes:


< POZO DO DEMO 3 >








24 de marzo de 2013 - 11.30 horas - 11,37 Km - Verín







Posto Dorsal Atleta Pto. Categ. Tempo Bruto Clube Vel. Km/h
1 126 Elpidio Gómez Sousa 1º Vet.M. 44' 26'' Parada do Sil 15,39
2 186 José Manuel Casado Méndez 2º Vet.M. 44' 47'' Vía XVIII Maceda 15,27
3 25 José Manuel Corral Justo 1º Sen.M. 45' 25'' C. Atletismo Carballiño 15,06
4 54 Manuel Prieto Gil 3º Vet.M. 46' 07'' C. Montaña Ribeira Sacra 14,83
5 26 Antón Couto Oliveira 4º Vet.M. 47'19'' Esprintes Ourense 14,45
6 49 Cástor Salgado Rodríguez 5º Vet.M. 47' 52'' A.D. Limiactiva 14,29
7 31 Joaquín Dobarrio Romasanta 6º Vet.M. 47' 55'' Verín 14,27
8 185 Luis Carballo Pose 2º Sen.M. 48' 05'' Vía XVIII Maceda 14,22
9 44 Severino Correa Correa 7º Vet.M. 48' 16'' A.D. Limiactiva 14,17
10 19 Ramón Rodríguez González 8º Vet.M. 48' 34'' C. Atletismo Carballiño 14,08
11 28 Gonzalo Rodríguez López 9º Vet.M. 48' 55'' Asociación Deportiva C.A.R. 13,98
12 177 Adolfo Garrido Fernández 10º Vet.M. 49' 04'' A Manchica 13,94
13 79 Paulo Jose Bragança Rodrigues 3º Sen.M. 49' 20'' BTT Boticas 13,86
14 207 José Suárez Leis 1º S.Vet.M. 49' 57'' C. Atletismo Boimorto 13,69
15 82 Martín Morales Ferreiro 11º Vet.M. 50' 21'' A.D. Limiactiva 13,58
16 83 Abraham Torre Soengas 4º Sen.M. 50' 23'' Verxel N.D. 13,57
17 27 Miguel López Casado 5º Sen.M. 50' 30'' Vía XVIII Maceda 13,54
18 129 Adrián Delgado Coello 6º Sen.M. 50' 42''
13,49
19 73 Pablo Feijoo Loureiro 12º Vet.M. 50' 53'' Running Sport Trail 13,44
20 198 José Antonio Santalla Canedo 13º Vet.M. 50' 56''
13,43
21 97 José Manuel Iglesias Araujo 14º Vet.M. 50' 59'' Kórpore Carballiño 13,42
22 183 José Antonio Carballo Pose 15º Vet.M. 51' 09'' Vía XVIII Maceda 13,37
23 184 Julio Alberto Méndez Santás 7º Sen.M. 51' 09'' Vía XVIII Maceda 13,37
24 89 Alberto Iglesias Cabaleiro 16º Vet. M. 51' 39'' Asociación Deportiva C.A.R. 13,24
25 1 José Antonio Fernández Rodríguez 2º S.Vet.M. 51' 44'' Verín 13,22
26 117 Joâo Dias 17º Vet.M. 52' 02'' Chaves Running Team 13,14
27 41 José María Arribas Moreno 8º Sen.M. 52' 11''
13,11
28 200 Iván Gómez Blanco 1º Juv.M. 52' 15'' Verín 13,09
29 147 Marcos Gómez Gómez 9º Sen.M. 52' 21'' Vía XVIII Maceda 13,07
30 194 Diego Vázquez García 18º Vet.M. 52' 30'' C. Atletismo Boimorto 13,02
31 121 Antonio Madriñán Fernández 10º Sen.M. 52' 45'' Avientu Centeno 12,96
32 149 José Manuel Toledo Estévez 19º Vet.M. 52' 56'' Pato Blanco Celanova 12,92
33 20 José Antonio Astorga Diéguez 20º Vet.M. 53' 08'' Sr2 Triatlón Madrid 12,87
34 140 Rubén Atanes Álvarez 11º Sen.M. 53' 08'' Verín 12,87
35 141 José Antonio Pérez Bolaño 3º S.Vet.M. 53' 16'' A.D. Limiactiva 12,84
36 87 Jordi Silva Luna 12º Sen.M. 53' 27''
12,8
37 43 Víctor Iglesias Fuertes 13º Sen.M. 53' 36'' Club Triourense 12,76
38 69 Jesús Fernández Fernández 21º Vet.M. 53' 36'' C. Montaña Ribeira Sacra 12,76
39 181 Javier Yáñez Dos Santos 22º Vet.M. 54' 09'' Verín 12,63
40 6 Diego Pazos Saínza 14º Sen.M. 54' 09'' Verín 12,63
41 57 Rubén Sio Fernández 23º Vet.M. 54' 11'' Budiño Trail 12,62
42 319 Pablo Simón Ruído 24º Vet.M. 54' 13''
12,62
43 67 Roi Martínez Martín 15º Sen.M. 54' 25''
12,57
44 48 Miguel Blanco Pousadas 16º Sen.M. 54' 29'' Merca Running 12,55
45 22 Javier Rodríguez Iglesias 4º S.Vet.M. 54' 37''
12,52
46 84 Xabier González Rodicio 25º Vet.M. 54' 42'' Atletas Veteranos Orense 12,5
47 95 José Antonio Gallardo Canitrot 26º Vet.M. 54' 44'' Kórpore Carballiño 12,49
48 150 Daniel Sole Dos Ramos 27º Vet.M. 54' 47''
12,49
49 182 Óscar Losada Álvarez 28º Vet.M. 55' 02'' Verín 12,43
50 60 Marcos Martín Mosteyrín 29º Vet.M. 55' 04''
12,42
51 37 Joâo Cancelinha De Oliveira 5º S.Vet.M. 55' 11''
12,39
52 65 Nino Saavedra Gayoso 6º S.Vet.M. 55' 19'' Vál da Rábeda 12,36
53 199 Ramiro González García 30º Vet.M. 55' 42'' Veteranos Ourense 12,28
54 62 José Daniel González Quintairos 7º S.Vet.M. 55' 43''
12,27
55 148 Jesús Ángel Arias Castro 31º Vet.M. 55' 47'' Pato Blanco Celanova 12,26
56 52 Santiago Rodríguez Carracedo 32º Vet.M. 56' 03''
12,2
57 114 José Emilio Nóvoa Domuro 8º S.Vet.M. 56' 10''
12,18
58 58 David Vázquez Domínguez 17º Sen.M. 56' 20''
12,14
59 5 Pablo Penín González 33º Vet.M. 56' 34''
12,09
60 15 Francisco Dosantos González 18º Sen.M. 56' 40'' Verín 12,07
61 59 Teodoro Martínez Alonso 9º S.Vet.M. 56' 46''
12,05
62 50 Juan Pablo Figueroa Fernández 19º Sen.M. 56' 46'' Asociación Deportiva C.A.R. 12,05
63 45 Álvaro Blanco Pousadas 20º Sen.M. 56' 46'' Merca Running 12,05
64 23 Alfonso Soto Gutiérrez 21º Sen.M. 56' 46''
12,05
65 42 Abel Iglesias Fuertes 22º Sen.M. 56' 59'' Club Triourense 12
66 70 José Antonio Blanco Fernández 34º Vet.M. 57' 03''
11,99
67 9 Pedro Pérez Vidueira 10º S.Vet.M. 57' 13''
11,95
68 230 Francisco Salgado Cid 35º Vet.M. 57' 28'' Verín 11,9
69 71 Roberto Feijoo Cantarilla 36º Vet.M. 57' 37'' A.D. Limiactiva 11,87
70 152 Iván Álvarez Pérez 23º Sen.M. 57' 37'' A.D. Limiactiva 11,87
71 208 Santiago José Outeiriño Gallego 37º Vet.M. 57' 41''
11,86
72 120 Iago Molinos Cid 1º Prom.M. 57' 42''
11,85
73 151 Antonio López Fernández 38º Vet.M. 57' 48'' C. Atletismo Carballiño 11,83
74 212 Ricardo Araujo Pérez 39º Vet.M. 57' 48'' C. Atletismo Carballiño 11,83
75 96 Santiago Lamas Cruz 40º Vet.M. 57' 58'' Kórpore Carballiño 11,8
76 30 Alberto Sánchez Álvarez 24º Sen.M. 58' 01'' Verín 11,79
77 145 J. Miguel Pérez Dobarrio 11º S.Vet.M. 58' 06'' Verín 11,77
78 91 Jesús Rodríguez Blanco 12º S.Vet.M. 58' 12'' Veteranos Pabellón 11,75
79 134 Ignacio Paz Fernández 41º Vet.M. 58' 14''
11,74
80 24 David Alonso Alonso 25º Sen.M. 58' 30''
11,69
81 33 César Prieto Gil 42º Vet.M. 58' 30''
11,69
82 8 Jesús Campo Míguez 26º Sen.M. 58' 33''
11,68
83 68 José Antonio Pereira Álvarez 13º S.Vet.M. 58' 36'' ADAS O Barco 11,67
84 175 Manuel Fidalgo Borrajo 43º Vet.M. 58' 44''
11,65
85 119 Sergio Calviño Rivera 44º Vet.M. 58' 44''
11,65
86 116 Cristóbal Rodil Patricio 27º Sen.M. 58' 50'' Verín 11,62
87 108 Silvia Rodríguez Ferro 1º Vet.F. 58' 54'' Esprintes Ourense 11,61
88 80 Mario Fente Sousa 45º Vet.M. 59' 14''
11,55
89 100 David Losada Conde 46º Vet.M. 59' 14''
11,55
90 131 Miguel Novo Regueira 47º Vet.M. 59' 14'' C. Atletismo Porriño 11,55
91 3 Javier Araujo Pérez 48º Vet.M. 59' 22'' Verín 11,52
92 196 Enrique Gutiérrez Vázquez 49º Vet.M. 59' 29'' C. Atletismo Boimorto 11,5
93 90 Cástor Tombo Cantarilla 14º S.Vet.M. 59' 33'' Veteranos Pabellón 11,48
94 193 Gerardo Manso Rodríguez 50º Vet.M. 59' 38'' Verín 11,47
95 214 Isaac Chamín Conde 51º Vet.M. 59' 46'' Verín 11,44
96 168 Dailos José García Cid 28º Sen.M. 59' 48'' Verín 11,44
97 195 Susana Rial Santón 2º Vet.F. 59' 50'' C. Atletismo Boimorto 11,43
98 197 Jesús Enrique Rey Souto 52º Vet.M. 59' 50'' C. Atletismo Boimorto 11,43
99 2 Carlos Araujo Pérez 15º S.Vet.M. 1h 00' 00'' Verín 11,4
100 18 Javier Garrido Pumar 29º Sen.M. 1h 00' 25'' Os Afiadores Ourense 11,32
101 125 Guillermo Mateos García 53º Vet.M. 1h 00' 29''
11,31
102 92 Emilio Rey Pérez 54º Vet.M. 1h 00' 37''
11,28
103 81 José Manuel Domínguez Campos 55º Vet.M. 1h 00' 42'' Merca Running 11,27
104 139 James Killian Reigada 30º Sen.M. 1h 00' 45'' Verín 11,26
105 21 Juan Luis Fernández Fernández 31º Sen.M. 1h 00' 53''
11,23
106 55 Pablo Mariño Diéguez 56º Vet.M. 1h 01' 03'' Verín 11,2
107 211 José Fernando Luis Alarcón 57º Vet.M. 1h 01' 06''
11,19
108 216 Pedro Solé Dos Ramos 32º Sen.M. 1h 01' 09'' Verín 11,18
109 167 Víctor Alonso Santamarina 33º Sen.M. 1h 01' 11'' Verín 11,18
110 61 José Javier Díaz Araujo 58º Vet.M. 1h 01' 17''
11,16
111 163 Brais Quintairos Manso 2º Juv.M. 1h 01' 25'' Verín 11,14
112 210 Juan Manuel Villarino Rúa 34º Sen.M. 1h 01' 30''
11,12
113 191 Rafael Cid Fernández 16º S.Vet.M. 1h 01' 35'' Verín 11,11
114 133 Daniel Cendón Regueiro 35º Sen.M. 1h 01' 52'' Verín 11,05
115 170 Ángel Deprada Fernández 3º Juv.M. 1h 02' 12'' Verín 11
116 112 Jaime Reig Amorós 36º Sen.M. 1h 02' 16'' Verín 10,98
117 36 Alfonso Moreiras De Jesús 17º S.Vet.M. 1h 02' 16'' Verín 10,98
118 146 Koldo Vila Álvarez 59º Vet.M. 1h 02' 22'' Verín 10,97
119 101 Carlos González Carracedo 60º Vet.M. 01' 02' 24''
10,96
120 176 Agustín Hernández Fernández De Rojas 18º S.Vet.M. 1h 02' 27''
10,95
121 32 José Antonio Salgado Rúa 61º Vet.M. 1h 02' 40''
10,91
122 78 José Antonio Rodríguez Bande 62º Vet.M. 1h 03' 05''
10,84
123 156 José Seijo Martínez 19º S.Vet.M. 1h 03' 07'' Asaltamontes 10,83
124 35 Javier Rodríguez García 20º S.Vet.M. 1h 03' 11'' Verín 10,82
125 51 Óscar Borrajo Vicente 63º Vet.M. 1h 03' 14''
10,82
126 159 Tiago Sousa Rosa 37º Sen.M. 1h 03' 16'' Verín 10,81
127 104 Fátima González Outumuro 3º Vet.F. 1h 03' 17''
10,81
128 99 César González Seara 64º Vet.M. 1h 03' 17''
10,81
129 122 David Martínez Graña 38º Sen.M. 1h 03' 31'' C. Montaña Ribeira Sacra 10,77
130 169 Fernando Martín Silva 4º Juv.M. 1h 03' 44'' Verín 10,73
131 47 Adolfo Fernández Docasar 65º Vet.M. 1h 03' 46'' Running Sport Trail 10,72
132 110 Ana Belén Losada Pérez 1º Sen.F. 1h 03' 50'' Burgas Atletismo Ourense 10,71
133 127 David Cortiñas Rodríguez 39º Sen.M. 1h 03' 52'' Verín 10,71
134 158 Marcos Dapoza Alonso 66º Vet.M. 1h 03' 55'' Asaltamontes 10,7
135 107 Almudena Cordón Pérez 4º Vet.M. 1h 04' 01'' ADAS O Barco 10,68
136 189 Julián Moral Zafra 40º Sen.M. 1h 04' 14'' Verín 10,65
137 229 Francisco Dalama Blanco 21º S.Vet.M. 1h 04' 16'' A.D. Limiactiva 10,64
138 111 Dora Ribeiro Gómez 5º Vet.F. 1h 04' 31'' Kórpore Carballiño 10,6
139 204 Íñigo Rolán Taboada 5º Juv.M. 1h 04' 33'' Verín 10,6
140 13 José Luis Diéguez André 22º S.Vet.M. 1h 04' 41''
10,57
141 102 Sergio González Carracedo 67º Vet.M. 1h 04' 45''
10,56
142 217 José Manuel Salgado Rodríguez 68º Vet.M. 1h 04' 52'' Verín 10,54
143 86 Sergio Domínguez Paz 41º Sen.M. 1h 04' 55''
10,54
144 85 Gonzalo Espino Gómez 1º Jun.M. 1h 05' 00'' Montañeros Celtas 10,52
145 143 Carlos Santamarina Núñez 42º Sen.M. 1h 05' 04'' Verín 10,51
146 63 Jesús Vila Blanco 23º S.Vet.M. 1h 05' 14'' Val da Rábeda 10,48
147 128 Roberto Miranda Rivero 69º Vet.M. 1h 05' 23'' Pato Blanco Celanova 10,46
148 11 José Luis Delgado García 70º Vet.M. 1h 05' 53'' Verín 10,38
149 160 Daniel Piñeiro García 43º Sen.M. 1h 06' 04'' Verín 10,35
150 161 Guillermo Insua Veiga 44º Sen.M. 1h 06' 04'' Verín 10,35
151 179 Francisco Rodríguez Valle 71º Vet.M. 1h 06'30'' Verín 10,29
152 40 Augusto Botelho Magalhaes 24º S.Vet.M. 1h 06' 51'' Verín 10,23
153 132 Beatriz Lago Valcarcel 2º Sen.F. 1h 07' 10''
10,18
154 64 Jorge Puga González 25º S.Vet.M. 1h 07' 15'' Val da Rábeda 10,17
155 53 José Manuel Garrido Pumar 72º Vet.M. 1h 07' 17'' Os Afiadores Ourense 10,16
156 103 Mª Luisa Vázquez Salgado 6º Vet.F. 1h 08' 41'' Verín 9,96
157 144 Eladino Tato Mazaira 45º Sen.M. 1h 09' 08''
9,89
158 4 Juan Enrique Álvarez Duarte 73º Vet.M. 1h 09' 37'' Verín 9,82
159 213 Ignacio López Rodríguez 74º Vet.M. 1h 10' 01''
9,77
160 153 Leticia Seguín Outeiriño 3º Sen.F. 1h 10' 41'' A.D. Limiactiva 9,68
161 106 Elena Pérez González 4º Sen.F. 1h 10' 51'' Esprintes Ourense 9,65
162 74 Antonio Fernández Rodríguez 75º Vet.M. 1h 10' 57'' Verín 9,64
163 66 José González Joga 76º Vet.M. 1h 11' 00'' Sendalimia 9,63
164 173 Gonzalo Sánchez Busóns 26º S.Vet.M. 1h 12' 36'' Verín 9,42
165 75 Alberto González Villar 46º Sen.M. 1h 14' 23''
9,19
166 113 Pablo Lago-Orcazberro Del Río 47º Sen.M. 1h 14' 26'' Verín 9,19
167 137 Delmira Fernández Fernández 7º Vet.F. 1h 14' 26''
9,19
168 155 José Luis Cerdeiriña Rodríguez 27º S.Vet.M. 1h 15' 24''
9,07
169 178 Desiderio Gómez Rúa 28º S.Vet.M. 1h 15' 37'' Verín 9,05
170 172 Rubén Martínez Damorín 48º Sen.M. 1h 15' 37'' Verín 9,05
171 10 Carlos Togores Romero 49º Sen.M. 1h 17' 50'' Verín 8,79
172 142 Iván Martínez García 77º Vet.M. 1h 17' 53'' Verín 8,78
173 180 Bruno Feijoo Cantarilla 50º Sen.M. 1h 17' 54'' A.D. Limiactiva 8,78
174 192 Luis Núñez García 51º Sen.M. 1h 18' 27'' Verín 8,72
175 166 Juan José Regueiro Lorenzo 78º Vet.M. 1h 18' 34'' Verín 8,7
176 105 Mª Isabel Dorado Villarejo 8º Vet.F. 1h 18' 37'' A.D. Limiactiva 8,7
177 17 Ricardo Vázquez Salgado 79º Vet.M. 1h 19' 29'' Verín 8,6
178 34 Pedro Rolán Araujo 29º S.Vet.M. 1h 20' 43''
8,47
179 171 Mª Cristina Silva José 1º Juv.F. 1h 22' 40'' Verín 8,27
180 154 Marta Cerdeiriña Cid 2º Juv.F. 1h 22' 43'' Verín 8,27
181 109 Mª José Comesaña Estévez 1º S.Vet.F. 1h 29' 35''
7,63
182 76 Antonio Piñeiro Vilariño 30º S.Vet.M. 1h 29' 41''
7,63
183 38 Marco Sousa De Oliveira 52º Sen.M. 1h 30' 45''
7,54







LEYENDA > S.Vet.= Super Veterano / Vet.= Veterano / Sen.= Senior / Prom.=Promesa / Jun.= Junior / Juv.= Juvenil





M.= Masculino / F.= Femenino

















POZO DO DEMO 3







24 de Marzo de 2013 - 10.00 horas - CATEGORÍA BENJAMÍN (2004-2005) - 700 m. - Verín







PUESTO DORSAL ATLETA CATEGORÍA CLUB TIEMPO RITMO/Km
1 226 Carlos González Fernández 1º Masculino A.D. Limiactiva 02' 43'' 03'52''
2 311 Aarón Prieto Gallego 2º Masculino Verín 02' 44'' 03'54''
3 257 Fabio Correa Dorado 3º Masculino A.D. Limiactiva 02' 44'' 03'54''
4 309 Paulo Simón Rodríguez 4º Masculino Verín 02' 47'' 03'58''
5 312 Mauro Feijoo Reinosa 5º Masculino A.D. Limiactiva 02' 50'' 04'02''
6 263 Aitor Blanco Ferreira 6º Masculino Verín 02' 54'' 04'08''
7 265 Joâo Morales Jiménez 7º Masculino A.D. Limiactiva 02' 56'' 04'11''
8 310 Pablo García Santiago 8º Masculino Verín 02' 59'' 04'15''
9 272 Javier Rodríguez Fernández 9º Masculino Verín 03' 00'' 04'17''
10 268 Diego Prieto Crespo 10º Masculino Verín 03' 13'' 04'35''
11 267 Sofía Rodríguez Pardo 1ª Femenina Verín 03' 18'' 04'42''
12 275 Nuria Mariño Álvarez 2ª Femenina Verín 03' 27'' 04'55''
13 270 Vanesa Justo Arias 3ª Femenina Verín 03' 44'' 05'20''
14 259 Alba González De Prada 4ª Femenina Verín 03' 50'' 05'28''
15 258 Noa Formoso Rodríguez 5ª Femenina Esgos 04' 19'' 06'10''
DESCALIF. 293 Elvira Suárez Vargas



DESCALIF. 289 Patricia Suárez Sánchez



NP 260 Alberto Capelas Rodríguez



NP 261 Manuel Lorenzo Rúa



NP 262 Manuel Romero Jiménez



NP 264 Daniel Dos Santos Alonso



NP 269 Francisco Jiménez Pérez



NP 271 Raquel Novillo Cariñena



NP 273 Anxo Losada Fernández



NP 274 Paula Fidalgo Dopeso
























POZO DO DEMO 3







24 de Marzo de 2013 - 10.10 horas - CATEGORÍA ALEVÍN (2002-2003) - 1.000 m. - Verín







PUESTO DORSAL ATLETA CATEGORÍA CLUB TIEMPO RITMO/Km
1 287 Breixo Salgado Fernández 1º Masculino A.D. Limiactiva 04' 04'' 04'04''
2 286 Raúl Cabido Gómez 2º Masculino Verín 04' 07'' 04'07''
3 298 Miriam Cerdeiriña Cid 1ª Femenina Verín 04' 07'' 04'07''
4 281 Andrea Cáceres Nieves 2ª Femenina Verín 04' 07'' 04'07''
5 282 Antía Castro Pérez 3ª Femenina Verín 04' 13'' 04'13''
6 277 Andrés García Santiago 3º Masculino Verín 04' 25'' 04'25''
7 280 Alexandre Cuquejo Rodríguez 4º Masculino Verín 04' 28'' 04'28''
8 294 Edgar Edwin Rodríguez Orejuela 5º Masculino Vigo 04' 31'' 04'31''
9 276 María García Vázquez 4ª Femenina Verín 04' 35'' 04'35''
10 278 Silvia Augusto García 5ª Femenina Verín 04' 40'' 04'40''
11 299 Sofía Morillo Dobarrio 6ª Femenina Verín 04' 49'' 04'49''
12 279 Mateo Salgado Díaz 6º Masculino C. Ourense Atletismo 05' 06'' 05'06''
13 300 Noa Lombao González 7ª Femenina Verín 05' 12'' 05'12''
14 308 Juan Guerra Rúa 7º Masculino Verín 05' 15'' 05'15''
15 301 Claudia Martínez Aguiar 8ª Femenina Verín 05' 38'' 05'38''
16 302 Esther Garza Alves 9ª Femenina Verín 05' 55'' 05'55''
17 305 María Justo Rodríguez 10ª Femenina Verín 05' 56'' 05'56''
18 284 Uxía Criez Vicente 11ª Femenina Verín 06' 40'' 06'40''
19 285 Candela Cid Pérez 12ª Femenina Verín 06' 42'' 06'42''
20 283 Andrea Casas Saez 13ª Femenina Verín 07' 20'' 07'20''
Abandono 307 Lara Páez Rodríguez



NP 288 Juan Guerra Álvarez



NP 289 Patricia Suárez Sánchez



NP 290 Abegue Mbamio Nicolás



NP 291 Juan Padreda Delgado



NP 292 Diego Rocha Cuquejo



NP 293 Elvira Suárez Vargas



NP 295 Marta Lopes Ferreira



NP 296 Rida Mekaoui



NP 297 Isahac Abegue Mbomio



NP 303 Paula Guede Vaamonde



NP 304 Carla Vaz Montero



NP 306 Elena Lorenzo Peral
























POZO DO DEMO 3







24 de Marzo de 2013 - 10.20 horas - CATEGORÍA INFANTIL (2000-2001) - 2.000 m. - Verín







PUESTO DORSAL ATLETA CATEGORÍA CLUB TIEMPO RITMO/Km
1 228 Daniel Castillo Urones 1º Masculino A.D. Limiactiva 07' 28'' 03'48''
2 231 Hugo Rodríguez Pardo 2º Masculino Verín 07' 42'' 03'51''
3 221 Manuel Gómez López 3º Masculino Verín 07' 43'' 03'51''
4 237 Fiz Losada Fernández 4º Masculino Castrelo do Val 07' 43'' 03'51''
5 241 Alberto Tomé Varela 5º Masculino Verín 08' 06'' 04'03''
6 220 Jimena Salgado Díaz 1ª Femenina Club Ourense Atletismo 08' 21'' 04'10''
7 223 Nuria Pazos Ramos 2ª Femenina A.D. Limiactiva 08' 44'' 04'22''
8 240 Alejandro Justo Rodríguez 6º Masculino Verín 09' 01'' 04'30''
9 222 Olalla Uxía Bandín Vega 3ª Femenina Verín 09' 13'' 04'36''
10 238 Iria Castro Yáñez 4ª Femenina Verín 09' 17'' 04'38''
11 242 Esther Santiago Casal 5ª Femenina Verín 09' 25'' 04'42''
12 320 Iria Alonso Salgado 6ª Femenina A.D. Limiactiva 09' 33'' 04'46''
13 235 Francisco González Diz 7º Masculino Verín 11' 28'' 05'44''
14 236 Ian Justo Rodríguez 8º Masculino Verín 11' 31'' 05'45''
15 245 Carlos Manuel Gandra Dos Santos 9º Masculino Verín 11' 36'' 05'48''
16 233 Oumaima Fathallah 10º Masculino Verín 11' 46'' 05'53''
17 232 Cristian Fernández Correia 11º Masculino Verín 11' 48'' 05'54''
NP 224 Lorena Isabel Martín Silva



NP 225 Luís Sobrino Rodríguez



NP 227 Iris Castro Cuquejo



NP 229 María González Fernández



NP 230 Lucía Gómez Rodríguez



NP 234 Huda El Akrout



NP 239 Daniel Largo Carrasco



NP 243 Emilio Pazos Seoane



NP 244 Arturo Hermida Rodríguez

















POZO DO DEMO 3







24 de Marzo de 2013 - 10.30 horas - CATEGORÍA CADETE (1998-1999) - 2.000 m. - Verín











PUESTO DORSAL ATLETA CATEGORÍA CLUB TIEMPO RITMO/Km
1 247 Aida Martínez Barja 1ª Femenina Tui Thermalia 07' 21'' 03'40''
2 255 José Miguel Tomé Varela 1º Masculino Verín 07' 34'' 03'47''
3 249 Edwin David Orejuela Ararat 2º Masculino Vigo 08' 56'' 04'28''
4 250 Sabela Domínguez Souto 2ª Femenina Verín 09' 12'' 04'36''
5 246 Marta Espiritusanto Fernández 3ª Femenina Verín 09' 17'' 04'38''
6 254 Ana Gabriela Moreira Peixoto 4ª Femenina Verín 09' 20'' 04'39''
7 256 Álex Pérez Rodríguez 3º Masculino Verín 09' 24'' 04'42''
8 251 Ana García Nóvoa 5ª Femenina Verín 11' 30'' 05'45''
NP 248 Irene Morales Jiménez



NP 252 Luis M. De Sousa Fernández



NP 253 David Afonso Casado


















( * ) Aida Martínez Barja > RÉCORD CADETE FEMENINO de la prueba.



 

Rúa Irmáns Moreno,13
988.41.11.40
pabellon@verin.net